Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii poznawczo - behawioralnej. Absolwentka Wydziału Psychologii, a także Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2007). Ukończyła 4 - letnie podyplomowe Studia Terapii Poznawczo – Behawioralnej na SWPS w Poznaniu – w trakcie certyfikacji. Oprócz tego ukończyła szkolenia z zakresu Seksuologii, Dialogu Motywującego, Biofeedback, Pracy z Perfekcjonizmem, Technik pracy z przewlekłym bólem czy Technik relaksacyjnych.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując zarówno w prywatnych klinikach w Poznaniu, jak i instytucjach państwowych – w tym w szkole baletowej. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi, młodzieżą czy dziećmi. Prowadzi też terapię dla par.

Zainteresowania zawodowe: psychologia sportu, walka ze stresem – treningi relaksacyjne, praca z przewlekłym bólem – zwłaszcza neurologicznym, praca z ADHD dzieci i dorosłych, praca z osobami chorymi na bruksizm, leczenie zaburzeń odżywiania, PTSD, praca z agresywnym zachowaniem. Często pomocniczo stosuje biofeedback.

Pomaga osobom walczącym z przeciwnościami losu, przechodzącym kryzysy życiowe, nieuleczalnie chorym, samotnym czy z uczuciem utraty bliskich. Pracuje też z osobami walczącymi z depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, osobowością borderline, ADHD, PTSD, ofiarami przestępstw, w tym przemocy w rodzinie czy cierpiącym na chroniczną bezsenność.

Natomiast, jeśli jedynym celem pacjenta jest rozwój osobowości i samodoskonalenie, wtedy pracuje bardziej coachingowo – nad odczuwaniem stresu, wglądem w siebie oraz odczuwaniem szczęścia.

Niezależnie od problemu pacjenta zawsze szczególną uwagę poświęca na psychoedukację oraz stosowanie technik obniżenia poziomu odczuwanego stresu. W swojej pracy prezentuje podejście holistyczne. Pracuje w oparciu o aktualną wiedzę psychologiczną, z poszanowaniem zasad etyki zawodu psychologa oraz z zachowaniem tajemnicy zawodowej.

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS

ul. Piłsudskiego 64
64-600 Oborniki Wlkp.
602-626-000
poradnia@sanitatis.com.pl