Aktualności

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 28 maja 2019 r. w Obornikach braliśmy udział w uroczystości z okazji obchodów Jubileuszu 100 - lecia Kurateli Sądowej w Polsce. Otrzymaliśmy uroczyste podziękowania za owocną współpracę z Kuratorami Sądowymi w Powiecie Obornickim. Tym samym pragniemy podziękować Kuratorom Sadowym za to wyróżnienie oraz przede wszystkim za udaną współpracę!

Zespół Poradni Sanitatis

Szanowni Państwo!

Dnia 26 marca 2019 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w powyższej konferencji na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Otrzymaliśmy możliwość, by przedstawić nasze wstępne wnioski i obserwacje z pierwszych miesięcy działania ŚCZP. Zapoznaliśmy się także ze spostrzeżeniami innych Centrów działających na terenie nie tylko Polski, ale również dowiedzieliśmy się, jak takie Centra funkcjonują na terenie Unii Europejskiej.

Szanowni Państwo!


W sobotę 15 września mieliśmy zaszczyt po raz drugi czynnie uczestniczyć w II OBORNICKIM WEEKENDZIE SENIORA pod patronatem Burmistrza Obornik. Tym razem udzielaliśmy sporo informacji na temat ŚRODOWISKOWEGO CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO w Powiecie Obornickim.

Dziękujemy!

Szanowni Państwo!


Na zaproszenie Przewodniczącego Rady Seniorów przy Urzędzie Miejskim w Obrornikach Pana Eugeniusza Kierstana, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w I Obornickich Dniach Seniora. W dniu 16 września byliśmy do Państwa dyspozycji z wszelkimi informacjami dotyczącymi chorób otępiennych - nasza Poradnia bowiem posiada specjalistów zajmujących się chorobami z tego obszaru medycyny.


Dziękujemy!

Centrum Opieki Zdrowotnej SANITATIS

ul. Piłsudskiego 64
64-600 Oborniki Wlkp.
602-626-000
poradnia@sanitatis.com.pl