Aktualności

Placówki Sanitatis angażują się w liczne działania profilaktyczno – diagnostyczne. Organizujemy cykle bezpłatnych badań o różnym zakresie. Od samego początku funkcjonowania Centrum Opieki Zdrowotnej Sanitatis organizowane przez nas były badania przesiewowe pamięci wśród mieszkańców Obornik powyżej 55 roku życia. Służymy wiedzą w postaci spotkań i wykładów.

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem Sars-CoV-2 dla bezpieczeństwa Państwa oraz personelu medycznego wprowadzamy system wizyt online za pomocą video-rozmów lub tele-rozmów. Traktowane są one na równi z wizytą w gabinecie lekarskim.

Pragniemy zaprosić Państwa na IV edycję bezpłatnych badań przesiewowych pamięci. Badania odbędą się 5 października 2019 w godzinach od 8:00 do 14:00. Chętnych serdecznie zapraszamy!

Uwaga, ze względu na dużą popularność badań, prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia wizyty - kontakt.

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 28 maja 2019 r. w Obornikach braliśmy udział w uroczystości z okazji obchodów Jubileuszu 100 - lecia Kurateli Sądowej w Polsce. Otrzymaliśmy uroczyste podziękowania za owocną współpracę z Kuratorami Sądowymi w Powiecie Obornickim. Tym samym pragniemy podziękować Kuratorom Sadowym za to wyróżnienie oraz przede wszystkim za udaną współpracę!

Zespół Poradni Sanitatis

Szanowni Państwo!

Dnia 26 marca 2019 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w powyższej konferencji na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Otrzymaliśmy możliwość, by przedstawić nasze wstępne wnioski i obserwacje z pierwszych miesięcy działania ŚCZP. Zapoznaliśmy się także ze spostrzeżeniami innych Centrów działających na terenie nie tylko Polski, ale również dowiedzieliśmy się, jak takie Centra funkcjonują na terenie Unii Europejskiej.

WIĘCEJ WPISÓW

Placówki prowadzą politykę bezpieczeństwa informacji dotyczących danych osobowych pacjentów.

Poradnie są Podmiotami Leczniczymi wpisanymi do Wojewódzkiego Rejestru Podmiotów Leczniczych.

Polityka prywatności (plik pdf)

© 2019 wszelkie prawa zastrzeżone

Poradnia Oborniki

ul. Piłsudskiego 64,
64-600 Oborniki
602 626 000
poradnia@sanitatis.com.pl

Poradnia Przeźmierowo

ul. Rynkowa 73B,
62-081 Przeźmierowo
662 092 100
poradnia1@sanitatis.com.pl